Základní informace k farní pouti do Říma 25. – 30. října 2022

Základní informace k farní pouti do Říma 25. – 30. října 2022

PŘEDPOKLÁDANÝ ODJEZD A NÁVRAT   

Podle zvoleného způsobu odjezd v pondělí 24. října (autobus, vlak) případně v úterý 25. října (letecky). Návrat v sobotu 29. října (letecky), případně v neděli 30. října ráno (autobus, vlak).

DOPRAVA   

Způsob dopravy se zpřesňuje, zvažuje se skupinová doprava autobusem (momentálně se zpracovává cenový odhad), otevřena zůstává možnost dopravy po vlastní ose (autem, autobusem, vlakem, letecky).

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Apartmány v blízkosti Vatikánských muzeí (Cena ubytování za osobu na 4 noci: 3.380,- Kč*, bez snídaně – apartmány jsou vybaveny kuchyňkami) a Poutní dům Velehrad (Cena ubytování za osobu na 4 noci: 3.850,- Kč* se snídaní s možností večeře). Stravování si každý zajišťuje sám.

PROGRAM

Bude časem upřesněn. Počítá se s návštěvou nejdůležitějších křesťanských (papežské baziliky, katakomby, vatikánská muzea) a antických památek ve městě Římě a nejbližším okolí a s bohoslužbami na význačných místech dějin křesťanství. V případě dostatečného zájmu, a tedy naplnění a vypravení autobusu možnost výletů do okolí Říma, zastávka v Assisi na cestě do Říma a v Bolseně (působiště p. Miloše Chrásta) na zpáteční cestě.

CELKOVÁ CENA ZÁJEZDU

V tuto chvíli ještě není známá, bude se odvíjet od počtu přihlášených, a tedy především od ceny dopravy. Proto je dobré přihlásit se co nejdříve (nejlépe e-mailem na novemesto@dieceze.cz) pro zjištění skutečného zájmu, a následnou včasnou volbu nejvhodnějšího způsobu dopravy. Vstupné, stravu a cestovní pojištění si každý účastník platí sám.

Mgr. Miroslav Kulifaj, administrátor | novemesto@dieceze.cz | www.kunhuta.cz

Mgr. Miroslav Kulifaj

Leave a Reply