ORGANIZAČNÍ INFORMACE K POŘBU PANA DĚKANA

ORGANIZAČNÍ INFORMACE K POŘBU PANA DĚKANA

S otcem Janem se rozloučíme v pondělí 29. června 2020. Mše svatá začne ve 14 hodin, hlavním celebrantem bude o. biskup Vojtěch Cikrle.

Vstup do kostela bude umožněn nejprve kněžím a nejbližší rodině, pro ostatní bude kostel otevřen nejdříve od 13 hodin. Vzhledem k velkému počtu pozvaných smutečních hostů a předpokládanému vysokému počtu účastníků nebude možné, aby se všichni dostali přímo do kostela. Prosíme proto o shovívavost. K sezení můžete využít laviček rozmístěných kolem kostela a v parku. Zde bude také nainstalováno ozvučení, díky kterému bude možno sledovat průběh mše svaté. Toalety ve farním klubu budou otevřeny. Květinové dary, nenoste, prosím, do kostela. Pokládat je můžete na trávník podél živého plotu směrem od dlouhých schodů z náměstí. Odtud budou převezeny na hřbitov. Po skončení obřadů půjde smuteční průvod na místní hřbitov, kde bude otec Jan uložen.

Zádušní mši svatou bude také možno sledovat on-line. Odkaz ke sledování najdete na webu naší farnosti. Přenos začne asi 15 minut před začátkem mše svaté.
Marek Přichystal

1 comment so far

František Gregor Posted on20:17 - 27.6.2020

Dobrý večer,chtěl bych jít při pohřební mši svaté ministrovat je to možné? Pokud ano rád bych se zeptal kde se budou ministranti scházet a kde se budou moci převléknout za odpověď předem děkuji František Jan Pavel II. Gregor.

Leave a Reply